gunaydin-turizm baslik tarhiten bir gun

Günaydın Tekstil


Günaydın Eldiven Tekstil İnşaat Temizlik Nakliye San.ve Tic.Ltd.Şti
Firmamız , ülkemizde gelişmekte olan İnşaat-Sanayi-Otomotiv-Tarım-Hayvancılık sektörlerinde yoğun olarak kullanılmakta olan Sanayi Eldivenleri-Nitril Eldivenler-İş Güvenlik Malzemeleri nin üretim imalat ithalatını gerçekleştirmektedir.

Günaydın tekstil olarak amacımız , dünyadaki bütün olumsuzluklara rağmen sektöre olumlu bakmak, kaliteyi artırmak,sektörün gelişimine katkı yapmak,vereceğimiz hizmetle bizden sonraki nesillere iz bırakmaktır.

gunaydin-eldiven-01gunaydin-eldiven-02gunaydin-eldiven-03

Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu Nitril,Latex kaplama iş eldivenlerini güvenli kaliteli ve ucuz üreterek müşteri memnuniyeti yaratmaktır.

ÜRÜNLER
Günaydın Tekstil olarak;
· Nitrit Eldivenler
· Latex Eldivenler
· İş Sanayi Eldivenleri

Olmak üzere üzere ağır çalışma koşullarına ve ısıya dayanıklı Yüksek esnekliğe sahip. Sürtünme ve dayanıklılık katsayısı sanayi şatlarına uygun Profesyonel eldivenler üretmekteyiz.

Satış Ofisi;
Vatan Cad. Molla Gürani Mah. Zaviye Sk. Günaydın İş Merkezi Kat:3 No:12 Fatih / İSTANBUL
Tel : 0212 523 03 51
Faks : 0212 523 03 52 
Mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Fabrika;
Musababa Köyü Kozluk mah.No:17 DÜZCE
Tel : 0380 538 11 01
Faks : 0380 538 11 01
Mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Günaydın Tekstil internet sitesini incelemek için tıklayınız >>