gunaydin-turizm baslik tarhiten bir gun

Gökyüzü Havaalanları Yer Hizmetleri

logo-gokyuzu-seyehat

            Gökyüzünün Konforunu Karaya Taşıyoruz…


HİZMETLERİMİZ

 • A – THY&İSPARK&GÖKYÜZÜ SEYAHAT İŞ ORTAKLIĞI


  logo-gokyuzu-seyehatlogo thylogo ispark

  2012 yılında kurulan şirketimiz kendi genç ruhunu ve enerjisini ekibine de aktarıp aynı enerjiyle çalışmalarını sürdürmektedir..Gökyüzü Seyahat , İspark ve Türk Hava Yolları ile gerçekleştirdiği iş birlikteliğiyle, İspark otoparkına aracıyla parklama yapan THY , ANADOLUJET ve diğer havayolu yolcularının havalimanına transferini sağlamaktadır.

  Hava yolu yolcularına lüks ve konforlu araçlarımızla , 7/24 zaman dilimide , havalimanı-ispark ve ispark-havaalanı arasında karşılıklı ve de 15 dakika aralıklarla ücretsiz ring servisi hizmeti vermekteyiz.

   

  İSPARK (Park Et Devam Et) Otopark Kullanım Avantajları ve Ayrıntıları; 
  THY ve ANADOLUJET ‘in  İstanbul Sabiha Gökçen çıkışlı iç ve dış hat uçuşlarını kullanan yolcuları , İspark güvencesiyle işletilen PARK ET DEVAM ET otoparkına bırakabilecek  , bilet ya da boarding kartlarını göstererek ilk 24 saatte ücretsiz, sonraki günler için de İspark’ın günlük   tarifesinden %20 indirimli yararlanabilecek.PARK ET DEVAM ET otoparkı ile havalimanı arasın da maksimum 10 dk.süren ulaşım, 15 dakikada bir düzenlenecek ücretsiz ring seferlerle sağlanmaktadır.


  Otopark Kullanım Detayları;
  1- THY ve ANADOLUJET Tarifeli iç hat ve dış hatta seyehat eden tüm yolcuları, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı terminali dışında yer alan park hizmetinden yararlanabilir.

  2- Otoparktan yararlanabilmek için gidiş, dönüş veya gidiş-dönüş uçuş rezervasyon numarası veya e-bilet çıktısı, otopark giriş fişiyle birlikte otoparktan ayrılma zamanında ilgili yetkiliye teslim edilmelidir.

  3- Park et devam et otoparkı 1.000 araç kapasitelidir.

  4- Otoparka giriş yapıldığı andan itibaren ilk 24 saat ücretsizdir.

  5- 24 saati aşan kullanımlarda İSPARK’ın günlük  tarife fiyatından % 20 indirim uygulanır. Ayrıntılı bilgiye www.ispark.com.tr‘den ulaşabilirsiniz.

  6- 7/24 saat esasına ve yolcu durumuna göre azami 15 dakikada bir, Park et devam et otoparkı–Sabiha Gökçen Havalimanı arası karşılıklı olarak düzenlenen ring seferlerinden ücretsiz yararlanılabilinmektedir. Havalimanına ulaşım max. 10 dakikadır.

  7- Otopark İSPARK, Servis Hizmeti ise Gökyüzü Havaalanı Yer Hizmetleri güvencesi altındadır. Uçuş süresine gecikmeli gelinmesi ve bu sebepten dolayı uçuşa zamanında yetişilememesi nedeniyle havalimanına kadar verilecek hizmetlerle ilgili olarak sorumluluk kabul edilmemektedir.

 • B- GÖKYÜZÜ SEYAHAT&NİLÜFER İŞ ORTAKLIĞI

  logo-gokyuzu-seyehatlogo nilufer-turizm

  Sabihagökçen Havaalanı kullanan tüm iç ve dış hat havayolu yolcularına Nülifer turizmayrıcalığıyla 30dk aralıklarla başta Bursa olmak üzere birlik ile ulaşım hizmeti sağlamaktadır.


  Havalimanı yolcu gelen katında bulunanan irtibat biromuzda tüm yolcu gereksinimlerini karşılamaktadır. Buradan ücretsiz servislerimizle havalimanına 5dk mesafedeki özel terminalimize aktarım yapıp seyahat edecekleri araçlarına transferlerini sağlamaktayız. Özel terminalimizde tüm günlük ihtiyaçlarınızı karşılayıp eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

  Travego ve Neoplan marka otobüsler ile eğlence sistemli, geniş koltuk aralıklı te kişilik oturma seçenekleriyle komforlu bir seyhat imkanı sunmaktadır.


  Sabiha Gökçen İrtibat Ofisi;
  Sabiha Gökçen Havaalanı Yolcu Gelen Katı Pendik / İSTANBUL
  Tel : 0533 209 31 64 (7/24) 


  Terminal;
  Fatih Mahallesi, Eski Ankara Asfaltı, No:40/1 Orhanli - Tuzla / İstanbul
  Tel : 0216 304 16 61 
  Faks : 0216 304 16 60 
  Mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 


 • C- HAVALANI VIP HİZMETLERİ

  Özel transferleri(shuttle) ve özel program taşımacılığı hizmetleri de vermekteyiz. Amacımız hava yolu seyahatinizin konforunu ve güvenliğini , şehir içi-şehirlerarası kara ulaşımında da devam ettirmektir.


  Bölge Müdürlüğümüz;
  Fatih Mahallesi, Eski Ankara Asfaltı, No:40/1 Orhanli - Tuzla / İstanbul
  Tel : 0216 304 16 61 
  Faks : 0216 304 16 60 
  Mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.